logo

Kursy komputerowe

Kursy komputerowe. Wiele szkół i firm organizuje rozmaite kursy komputerowe, np. „Jak skomputeryzować małą firmę”. Jeżeli jakaś instytucja oferuje takie kursy w pobliżu twojego miejsca zamieszkania, poświęcenie na nie trochę czasu i pieniędzy może okazać się rozsądną decyzją. Opowiedz prowadzącemu o swoich zainteresowaniach – pomoże on wybrać ci najodpowiedniejszy program kursu. Zapisanie się na taki kurs pozwala na poświęcenie odpowiedniej ilości czasu umiejętnościom, jakie chcemy opanować. Niektórzy autorzy tej książki zakupili skomplikowany komputer, lecz w obliczu pilnej terminową pracy powrócili do starszego, prostszego modelu. Natomiast pisanie tą książki stało się bodźcem do zaznajomienia się z bardziej zaawansowanym systemem.

Sieci komputerowe. Rozważając zakup komputera można także brać pod uwagę możliwość podłączenia się do sieci i baz danych, dzięki którym możemy otrzymać najbardziej aktualne informacje. W USA istnieją specjalne sieci dla rolników, które dostarczają informacji o sytuacji cenową na rynku i pogodzie, czasem bardzo cennych przy zarządzaniu firmą. Jest to tylko jedna z wielu baz danych. Za pomocą sieci można także przekazywać wiadomości innym użytkownikom sieci (tzw. poczta elektroniczna). Urządzenie zwane modemem pozwala na podłączenie się do sieci za pośrednictwem linii telefonicznych. Teoretycznie można uzyskać połączenie z każdym innym komputerem wyposażonym w modem.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Hej! Fajnie, że tu jesteś! Mam na imię Izabela i jestem studentką ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim, bloga prowadzą od I roku studiów, jest to dla mnie forma hobby. Zamieszczam tutaj artykuły na tematy z dziedziny biznesu która mnie zainteresuje. Mam nadzieję, że Tobie przypadnie do gustu ten blog!