logo

Inicjatywy mające wpływ na motywację pracownika

Niektóre firmy wykazują ponadto następujące inicjatywy które, nie pozostają bez wpływu na motywację pracownika:
programy oszczędnościowe, rekreacja, rabat, stypendia, pożyczki,udział w zyskach, samochód służbowy, zwrot wydatków własnych, miejsce na parkingu, porady prawne, dodatkowy urlop, opieka nad dziećmi, prestiżowe stanowisko, ruchomy czas pracy, członkostwo w związkach, praca w grupach zawodowych
Zadowolenie twoich pracowników to zarówno oszczędność jak i zysk dla firmy. Zadowoleni pracownicy chętnie pozostają w tej samej firmie latami, co pozwala na uniknięcie kosztownej nieustannej rotacji personelu pochłaniającej czas i wymagającej ciągłego szkolenia nowicjuszy. Pracownicy zadowoleni ze swojej pracy wykonują ją lepiej, co oznacza większą wydajność firmy. Dobre zdanie pracowników o firmie poprawia jej ogólną reputację, a to z kolei przyciąga nowych klientów. Jak widać twoje wysiłki w kierunku zwiększenia zadowolenia pracowników wychodzą na dobre wszystkim zainteresowanym pojawiającym się na drodze do sukcesu twojej firmy.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Hej! Fajnie, że tu jesteś! Mam na imię Izabela i jestem studentką ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim, bloga prowadzą od I roku studiów, jest to dla mnie forma hobby. Zamieszczam tutaj artykuły na tematy z dziedziny biznesu która mnie zainteresuje. Mam nadzieję, że Tobie przypadnie do gustu ten blog!