logo

Cechy personalne

Wiara w siebie. Czy wierzę, że potrafię coś zrobić lepiej od innych? Czy jestem aż tak tego pewien, że mogę zaryzykować własne wygody?

Wytrwałość i determinacja. Czy jestem osobą, która wytrwa przy danym pomyśle, aż zostanie on zrealizowany? Czy kontynuuję nawet wtedy, gdy inni rezygnują? Jeśli ktoś mówi, że tego nie da się zrobić, czy jestem gotów tego dokonać tylko po to, by udowodnić, że nie ma racji?

Gdy jeden z autorów i jego kolega byli studentami college’u, zajmowali się usuwaniem drzew uszkodzonych przez wczesną zimową burzę. Czternastocalowy chiński wiąz dał się łatwo ściąć, ale pień okazał się uparty. Gospodarz domu zasugerował, byśmy go zostawili, a wiosną ktoś usunie go koparką. Ale my nie ustawaliśmy i po pewnym czasie udało nam się rozszczepić i usunąć pień. Byliśmy zmęczeni, ale trium

Hej! Fajnie, że tu jesteś! Mam na imię Izabela i jestem studentką ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim, bloga prowadzą od I roku studiów, jest to dla mnie forma hobby. Zamieszczam tutaj artykuły na tematy z dziedziny biznesu która mnie zainteresuje. Mam nadzieję, że Tobie przypadnie do gustu ten blog!