logo

Cechy osobiste

Zaradność. Czy potrafię rozwiązywać problemy? Czy lubię, jeśli nowe zadanie jest ambitne? Czy potrafię wykorzystać fachowość innych?

Umiejętność ponoszenia skalkulowanego ryzyka. Czy rozglądam się za ryzykiem, które może zostać zmniejszone do rozsądnego poziomu? Przedsiębiorcy są ryzykantami, lecz zajmują się ryzykiem, na które mają w ich odczuciu wpływ. To ryzyko, na które mamy pewien wpływ dzięki pewności siebie i wiedzy, nie jest prawdziwym ryzykiem.

Inicjatywa. Czy dostrzegam rzeczy, które powinny być zrobione i robię je? Czy zdarza mi się zaproponować, aby coś zostało zrobione? Czy lubię zaczynać coś robić? Czy niecierpliwie czekam, aż coś zacznie się dziać?

Elastyczność. Czy przemawiają do mnie nowe sposoby robienia pewnych rzeczy? Czy podobają mi się nowe sugestie na temat metody wykonania danej pracy?

Zdolność wizualizacji Czy postrzegam całość obrazu? Czy potrafię sobie wyobrazić, jak wszystkie elementy firmy pasują do siebie?

Optymizm. Czy zawsze oczekuję, że w końcu wszystko się ułoży?

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Hej! Fajnie, że tu jesteś! Mam na imię Izabela i jestem studentką ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim, bloga prowadzą od I roku studiów, jest to dla mnie forma hobby. Zamieszczam tutaj artykuły na tematy z dziedziny biznesu która mnie zainteresuje. Mam nadzieję, że Tobie przypadnie do gustu ten blog!